Výroční členská schůze 2020

Datum konání: Sobota až neděle 15. – 16. února 2020.

Sraz účastníků: V sobotu v 9.10 u východu z výpravní budovy žst. Ostrava hl.n. po příjezdu EC 106 Sobieski.

Program akce: Sobota: odjezd pomocí MHD do Hlučína, zast. U Kuchaře, prohlídka města, pokračování vlakem odj.10.32 přes Kravaře ve Slezsku do žst.Chuchelná, přij. 11.16. Krátká prohlídka stanice a okolí, odj. 11.35 do Krnova. Prohlídka města, občerstvení, odj. 14.52 z Krnov-Cvilín přes Bruntál do Lomnice u Rýmařova, přij. 15.51. Ubytování, večeře, klubová výroční schůze.
Neděle: zájemci o prohlídku zrušené vojenské vlečky se ráno pěšky přesunou z ubytování do míst ukončení vlečky a po jejím tělese dojdou do žst. Dětřichov nad Bystřicí. Společně s ostatními odjezd 10.01 přes Olomouc hl.n. do Prostějov hl.n., a dále postupně přes Litovel do Červenky. Časový program, prohlídky, oběd aj. se upřesní během projížďky. Předpokládané ukončení v žst. Červenka kolem 16–17. hodiny.

Ubytování a stravování: ubytování v penzionu Lomnický šenk (www.lomnickysenk.cz). Společná večeře, možnost objednání nedělní snídaně. Cena za ubytování 350 Kč osoba/noc.

Přihlášky a účastnické poplatky: Přihlášky na ubytování na adresu organizátora do 9.února 2020.

Kilometráž: V sobotu minimálně v Hlučíně a v Krnově, v neděli asi 7 km z ubytování po tělese vlečky, jinak minimálně v Prostějově, popř. Července.

Organizátor akce: Karel Válek, Hlavní 95, Hvozdná, tel.724 173 170, e-mail: kvalek@volny.cz.

Poznámka: Sobotní program může být upraven na místě srazu kvůli možnému zpoždění EC Sobieski, pravděpodobně by odpadla zajížďka do Chuchelné.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.